Buradasınız: Ana Sayfa > KURUMSAL > Kurumsal

Kurumsal

 

Ayberksan Plastik Kalıp Sanayi mühendislik bilgisini sektörel deneyim ile birleştiren, bu alanda ülke ekonomisine katkı sağlama vizyonuyla 2004 yılında kurulmuştur. Gündelik hayatımızda ve endüstrinin her alanında yaşamımızda yer edinen plastik sanayinin itici gücünü enjeksiyon kalıp sanayi oluşturur. Temelleri 1930 yıllarına dayanan bu üretim metodunun birçok aşaması da teknik ve mühendislik bilgisinden oluşur. Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon sanayimiz ileri düzey makineleşmenin yanında teknik ve deneyimi içerdiğinden tam bir uzmanlık alanıdır.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına, termoplastik ve termosetplastik ürün imalatında güvenilir bir partner olan şirketimizin bu başarısındaki temel nedenlerinden biri de insan kaynaklarına olan güveni ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırımdır. Gerek kurum içi gerekse kurum dışı eğitimlerle Ar-ge ve Tasarım birimlerimize verilen eğitimlerin somut sonuçlarının büyümemizdeki etkilerini yaşamaktayız. Üretim proseslerini Uluslararası Kalite Yönetim Standardı olan ISO 9001’e göre yürüten şirketimiz kalite kontrol sistemleriyle de üretim kalitesini sürekli yüksek tutmaktadır.

Kuruluşumuzda hedef olarak koyduğumuz güvenilir tedarikçi ve üretici hedefimize ulaşmış olmamız bizim için en büyük gurur kaynağıdır. Zamanın ve söz vermenin en yüksek değer olduğuna inanan kadrolarımızın bu başarımızdaki payını tabi ki hiçbir zaman yadsımadık. Yukarıda anlatmaya çalıştığımız değerler çerçevesinde sizi ve şirketinizi aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

Saygılarımızla

Aydın Bektaş
Genel  Müdür