Hakkımızda

   AYBERKSAN Plastik Kalıp Sanayi 2004 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kalıp imalatı ile hizmete başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetini eş değer görmesi sebebi ile kısa sürede gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında farklı sektörlerde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

   Kalite konusundaki hassasiyetini sahip olduğu sertifikalar ile göz önüne sererken, yaptığı en büyük yatırım insan kaynakları ve teknolojik gelişmelere verdiği önem olmuştur.

   Kalıp üretimine sektörün ayrılmaz parçalarından biri olan plastik enjeksiyonu da katarak vizyonunu genişletmiş, savunma sanayisinden medikale, otomotiv sektöründen mobilyaya, park bahçe gurubundan sondaj sektörüne kadar binlerce ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmuştur.

   Plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıp alanında müşterilerinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Ticari prensipleri arasında bilginin doğru ve verimli aktarılması ön plandadır.

   Teknik kapasitesi, AR-GE konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyeti konusundaki özverileri ile her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

Hakkımızda