Kurucumuzun Mesajı

   2004 yılında tecrübe ve teknolojinin birleşimi ile kalıp üretimine başladık. AYBERKSAN olarak kaliteden ödün vermeden yenilikçi fikir ve uygulamalarımızla yurtiçi ve yurtdışında başarılı projelere imzamızı attık.

   Hedefimiz yükselişimizi vizyonumuz ve misyonumuzu koruyarak devam ettirmek ve bununla birlikte uluslararası pazarda konumumuzu iyileştirmektir.

   Plastik Enjeksiyon Türkiye’de ve dünyada teknoloji ve sürdürülebilirlik açısından önemli bir yere sahiptir. Bu alanda atılan her bir adım öngörü, tecrübe, analiz ve kontrol mekanizmaları ile atıldığı takdirde gelişme gösterecektir.

   AYBERKSAN olarak kalıp imalatı tasarımının öncülük ettiği bu süreçte müşterilerimizin verimliliklerini optimum seviyede tutmak adına her türlü desteği sağlamaktayız. Çevre bilincine sahip kaliteli insanlar yetiştirmeye kurulduğumuz günden itibaren devam etmekteyiz.

   Bu bağlamda şirketimizi daha ileriye taşımamızda bize destek olan tüm çalışanlarımıza, değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürü borç biliyorum.

   Sevgi ve Saygılarımla,

   Aydın BEKTAŞ