Kalite Politikamız

           Sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirgemek için gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.
AYBERKSAN PLASTİK KALIP SANAYİ olarak öncelikli hedefimiz; müşteri beklentilerini doğru anlamak, şartları doğru kullanarak hatasız ürün ve hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini performans hedeflerinden ödün vermeden sürdürebilirliğini sağlamaktır.
AYBERKSAN PLASTİK KALIP SANAYİ aşağıda yer alan hususları yerine getirmeyi ilke edinmiştir;
  • Eğitimli ve deneyimli personelimizle, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini istenilen sürede cevap vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Yetişmiş İnsan Kaynağı istihdam etmek, sürekli gelişimlerine olanak sağlamak.
  • TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını, uygulanabilir kılarak güncel mevzuatlar ve müşteri şartları çerçevesinde faaliyet alanlarımızı sürekli iyileştirilebilir ve etkinliğini arttırabilir yapıya sahip olmak.
  • Tüm süreçlerimizde kalitenin artmasını sağlamak ve sürekliliğini sağlayarak alanında özgün, geliştirilebilir bir yönetim anlayışı ile sektörde öncü olmayı sağlamak.
  • Faaliyetlerimizde İş Güvenliğini sağlayarak, çalışanlarımıza temiz bir çevre imkânı sunmak.
  • Sosyal Sorumluluk bilinci ile şeffaf, adil ve hesap verilebilir çağdaş ve sürekli gelişime açık yönetim sistemini benimsemek ve benimsetmek.
          Uygulanan Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmeyi ve uygulamayı taahhüt ederiz.

                                                                                                                               Aydın BEKTAŞ
                                                                                                                                Genel Müdür

Kalite Politikamız