İnsan Kaynakları Politikamız

AYBERKSAN PLASTİK KALIP SANAYİ İnsan Kaynakları Politikası; misyon, vizyon ve stratejik hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için gerekli desteği sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Bireye saygı, sorumluluk bilinci, yenilikçi ve yaratıcı düşünceye açıklık, inanç ve değerleri ile ailemizde yer alan her bir çalışan kendi yaptığı iş çerçevesinde önemli katkılar ortaya koyarak tercih edilme nedeni olan bir ortam yaratacaktır. Çalışma arkadaşlarımızın bireysel becerilerinin yanı sıra potansiyellerini keşfetmeleri sağlamak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

AYBERKSAN PLASTİK KALIP SANAYİ olarak başarımızın; her bir çalışanımızın keşfetmiş olduğu potansiyelin sağlamış olduğu katkılarla olduğunu bilmekteyiz.

Faaliyet alanı kapsamımızda müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda farklı sektörlere uyum sağlayabilme ve sürdürebilirliği sağlamak için gelişimin sürekli olması gerektiği bilinci ile çalışanlarımızın ihtiyaç duymuş olduğu tüm mesleki ve kişisel gelişimleri, katkı sağladığı alan doğrultusunda birlikte değerlendirerek eğitim planlaması yapmaktayız.

Yıllık olarak yapılan değerlendirmeler, öneri ve geliştirme geri bildirimleri, organizasyon kültürümüzün temel yapı taşını oluşturmaktadır. Performans ölçümleri etkin ve objektif olarak gerçekleştirilmekte, somut ve ölçülebilir kriterlerin uygulanmasına imkân sağlamaktadır.

                                                                                                                                                                                                                               Aydın BEKTAŞ
                                                                                                                                                                                                                                Genel Müdür